Głosowanie SMS

W trakcie Międzynarodowego Festiwalu Folkloru „Oblicza Tradycji” 2020 odbędzie się głosowanie SMS. Zespół, wybrany przez publiczność w drodze głosowania, otrzyma nagrodę publiczności ufundowaną przez Regionalne Centrum Animacji Kultury.

Głosowaniu SMS podlegają tylko i wyłącznie występy programu muzyczno – tanecznego zespołów polskich i zagranicznych, które przedstawiane będą publiczności przez 3 dni, tj. od 17 do 19 września. Każdy zespół ma przypisany swój indywidualny numer startowy, który należy wpisać w treści wiadomości SMS.

Głosowanie aktywne będzie jedynie w dniach między 17 a 20 września 2020.

Numer telefonu na który można wysłać SMS : +48 664 079 580

Głosowanie rozpoczynamy 17 września o godzinie 16.00, linie czynne będą do 20 września do godziny 18.30.

Koszt SMS z zagranicy wg stawek operatora (UWAGA! Wpisując numer, należy podać prefiks kraju: +48). Przykładowa treść wiadomości SMS: 2.

Lista zespołów i numerów znajduje się poniżej:


Indywidualny
numer przypisany
do zespołu
wyznaczony na
głosowanie sms
Nazwa zespołu
(kraj, województwo)
1„FALEBASE RODHI FOLK DANCE AND MUSICIAN ART” (NEPAL)
2REGIONALNY ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „KASZUBY” Z KARTUZ (POLSKA, WOJ. POMORSKIE)
3ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO „PRUSZKOWIACY” Z PRUSZKOWA (POLSKA, WOJ. MAZOWIECKIE)
4ZESPÓŁ FOLKLORYSTYCZNY „ROZTOCZE” Z TOMASZOWA LUBELSKIEGO (POLSKA, WOJ. LUBELSKIE)
5ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA PKZ „GOŁOWIANIE” Z DĄBROWY GÓRNICZEJ (POLSKA, WOJ. ŚLĄSKIE)
6„PERŁA” (UKRAINA)
7STUDENCKI ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ „POŁONINY” Z RZESZOWA (POLSKA, WOJ. PODKARPACKIE)
8„TIGERS OF AFRICA” (SENEGAL)
9ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ZIEMI GOLENIOWEJ „INA” Z GOLENIOWA (POLSKA, WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE)
10ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „LUBLIN” IM. WANDY KANIOROWEJ Z LUBLINA (POLSKA, WOJ. LUBELSKIE)
11„WIŚLICZANIE” Z WIŚLICY (POLSKA, WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE)
12ZESPÓŁ REGIONALNY „MYSTKOWIANIE” Z MYSTKOWA (POLSKA, WOJ. MAŁOPOLSKIE)
13ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „ŁANY” IM. WIESŁAWA KASZUBKIEWICZA UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU (POLSKA, WOJ. WIELKOPOLSKIE)
14„VETERANS OF TZAVTA YIZRAEL” (IZRAEL)
15„ASSOCIAION CUTURELLE EL-SALAM” (ALGIERIA)
16REPREZENTACYJNY ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ZIEMI OPOCZYŃSKIEJ „TRAMBLANKA” Z OPOCZNA (POLSKA, WOJ. ŁODZKIE)
17AKADEMICKI ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „JEDLINIOK” Z WROCŁAWIA (POLSKA, WOJ. DOLNOŚLĄSKIE)
18ZESPÓŁ REGIONALNY „GROJCOWIANIE” Z WIEPRZA (POLSKA, WOJ. ŚLĄSKIE)
19MAZURSKI ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „EŁK” Z EŁKU (POLSKA, WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE)
20ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „NYSA” IM. CZESŁAWA ORLOPA Z NYSY (POLSKA, WOJ. OPOLSKIE)
21ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „PODLASKIE KUKUŁKI” Z BIELSKA PODLASKIEGO (POLSKA, WOJ. PODLASKIE)
22ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „LASOWIACY” IM. IGNACEGO WACHOWIAKA ZE STALOWEJ WOLI (POLSKA, WOJ. PODKARPACKIE)
23„ANATOLIAN FOLKLORE FOUNDATION” (TURCJA)
Lista zespołów zgłoszonych do konkursu na program muzyczno-taneczny